February 2016

Internet už nikdy nebude jako dřív aneb Leo má Oscara

29. february 2016 at 20:18 | Tínuša |  Filmový koutek
image
Musím vzít zpátky svá slova, co jsem pronesla, když jsem šla domů z kina po Dánské dívce. ,,Jestli Leo letos vyhraje Oscara, tak ho nenávidím." Uznávám, možná moc silná slova. Sice jsem to víc jak Leovi přála miláčkovi (Eddiemu..né,vubec se nechovám jak bláznivá puberťačka), ale taky zastávám názor, že Leo si Oscara zasloužil už za roli Arnieho (Co žere Gilberta Grapea - tento film taky zbožňuju :3).
Dánská dívka je můj nejoblíbenější film, Eddie Redmayne můj oblíbený herec a jsem moc ráda, že už doma na poličce jednoho plešouna má¨(Teorie všeho - taky super film, už se těším, až se vrhnu na recenze) a věřím, že není poslední a má před sebou ještě úspěšnou kariéru. Taky mám moc radost s Alicii Vikander, která je čerstvá držitelka Oscara za roli Gerty. Vážně, byla skvělá a já věřila, že když ne Eddie, tak ona určitě. Aspoň jednoho Oscara Dánská dívka má. Lepší než nic. Jen mě mrzí, že neměla ani nominaci za hudbu, ta je taky luxusní.
Revenant jsem neviděla, ani to neplánuju. Tenhle druh filmů není pro křehkou dívenku, jako jsem já. ( :D) Hodně čtu názory, že je to jeho slabší filmová rolu, že je to jeho nejhorší film..atd...Jak už jsem řekla, já ho neviděla takže nevím. Každopádně, už před vyhlášením se o Leovi hodně mluvilo, takže jsem už ani v Eddieho ani nedoufala. Ale zklamaná nejsem a věřím, že Eddie taky ne.
Otázkou zůstává - Z KOHO SI TEĎ BUDEME DĚLAT ŠPÁSY ?! :D. Už od rána čtu dva typy příspěvků - 1. Leo má prvního Oscara. Gratuluju ! 2. Leonardo vyhrál Oscara , teď musím smazat všechny vtipy o něm. #StayHovado
V závěru článku Leovi moc gratuluju a skládám mu veliký respekt za všechny filmové role ! Uvidíme, jak to dopadne příští rok :) Takže - LEO, GRATULACE !
Mír a lásku, vaše Tínuša :)
PS: O víkendu čekejte první recenzi :)
Tady se podělím o fotku miláška s Oscarem z loňského roku :3

#PrayForEddie aneb Oscars 2016

28. february 2016 at 16:24 | Tínuša |  Filmový koutek
Už dnes večer. Pokud žijete pod kamenem (né, že bych se nějak povyšovala, já žiju ještě o patro níž) a nevíte o co jde, připomenu - dnes večer se koná vyhlášení filmových cen Oscar a celý internet je na nohou. A zítra to bude ještě horší, ať už to dopadne jak chce. Buď Leo Oscara vyhraje a všude budou statusy či obrázky a u nich něco vy smyslu "Konečně se dočkal" , "Teď už je možné všechno" nebo "Oscar má konečně Lea". No a nebo ho nevyhraje a bude se všude opakovat taková ta klasika, no znáte to.
Asi si říkáte, že mám špatnej nadpis. Nemá tam být spíš #PrayForLeo ? Nemá. Leonarda mám opravdu ráda a zastávám názor, že třeba role retardovaného Arnieho Grapea by si určitě toho zlatýho plešouna zasloužila, ale já prosti fandím loňskému vítězi a to je Eddie Redmayne. Během minulého roku se Eddie vyšplhal na seznam mých oblíbených herců a nyní můžu s klidem říct, že předehnal i Colina Firtha či Hugha Granta a je to můj absolutně nejoblíbenější herec. Ať už oscarový Stephen Hawking (Teorie všeho), Maurius (Bídníci) nebo snaadoscarová Lili/Einar v Dánské dívce, ze které jsem doteď unešená, tak mu všechny role sedly a podal vynikající výkon. No...Leo je výborný herec a REVENANT jsem neviděla, ale pevně doufám v Eddieho.
Zvláště, když s červenou rťenkou vypadal líp jak já..ehm :D. A teď si řekněme upřímně - kdyby Leo letos Oscara doopravdy dostal, z koho by jsme si dělali špásy, že ? #StayHovado
Podtrženo, sečteno - Dánská dívka je moje srdeční záležitost a Eddie taktéž. Takže držím palce a věřím, že Eddie loňské vítězství obhájí. Necháme se překvapit, jak to dopadne - však to zítra bude všude.
Mír a lásku - Tína <3

Filmový koutek - Úvod

25. february 2016 at 21:02 | Tínuša |  Filmový koutek
Oujéé. (Nepoužívám tohle slovo nějak často ?) Včera jsem vás obeznámila s rubrikou "Čtenářský koutek" a dneska vás seznámím s podobnou a to je "Filmový koutek". A protože ráda napínám, tak si na blžsí info dvě vteřiny počkáte, než se vám rozklikne celý článek. O:)


Knižní koutek - Úvod

24. february 2016 at 20:39 | Tínuša |  Knižní koutek
Oujéé a je to konečně tady. Má udělaný kakao, nastavený a vytvořený překrásný desing s mým milovaným Malým Princem. (Ještě jednou děkuju Adís. :) ). A můžu se vrhnout na to, na co se tak těším. A na tuhle rubriku nejvíc ze všech.
A víte proč ? A co vlastně čekat ? Chvilka napětí..dozvíte se v CČ. :D

Oujéé <3Děkuju :3 !

23. february 2016 at 20:45 | Tínuša
Znáte ten pocit, když se válíte na posteli, koukáte na Hetálii a najednou si říkáte - ,,Nemám sakra blogovat ?"
Tak si tak rozkliknete svůj blog a najednou vykřiknete - TOHLE JE NAPROSTO ÚŽASNÝ <3
Moc děkuju Adís z blogu http://wattpad-graphics.blog.cz/ a http://fantasy-huntress.blog.cz/ za úžasné zpracování, ochotu a skvělou komunikaci. Takže jestli někdo hledáte suprovou grafičku. Vřele doporučuji ! :)
DĚKUJU MOC ! :)
Mír a lásku - vaše Tínuša
cute, dog, and animal image

Volejte sláva a tři dny se radujte !

21. february 2016 at 9:46 | Tínuša |  Co mám na srdíčku
Už jsem tady zas ! Wau. Chci moc poděkovat slečnám a prvním návštěvnicím blogu messythoughts a adís. za včerejší příjemné komentáře u prvního článku.
Ještě před tím, než jsem si komentáře přečetla, tak jsem brouzdala po všech možných stránkách, kde by bylo možné objednat si nějaký ten pěkný layout a už si začala myslet, že dřív odmaturuju na jedničku z matematiky, než abych našla nějakou stránku s grafikou na přání. (Kdyby jste znali mé matematické výkony, tak pochopíte, že odmaturovat z matematiky je pro mě nemožné. Teď z ní sice mám jedničku, ale to bude tím, že na střední ji máme jenom v základech 2x do týdne. Ještě, že se mě povinná maturita z matematiky netýká. Ups..to jsem trochu odbočila)
Matematiku si nechám na potom a vrátím se k tématu. Egoisticky jsem rozklikla adresu svého nového internetového království a najednou hle..já mám dva komentáře.
Chci poděkovat adís. za adresy, které mi ponechala. Asi před pěti minutama jsem odeslala mejl s objednávkou layotu na téma Malý princ a moc se těším.

Mír a lásku, vaše Tínuša.

Vážení a drazí...

20. february 2016 at 18:41 | Tínuša
Zdravím všechny čtenáře, či náhodné návštěvníky. Jelikož jsem blog právě založila, tak spíše platí to druhé. Mé jméno je Tína. je mi krasných patnáct let a jednou, za krásného únorového dne jsem se rozhodla založit si blog. Wau. To opravdu nikdo nečekal. :D
Toto není můj první blog. Když jsem byla mladší, zakládala jsem hodně blogů. Většinou jsem tam tak hodila tři články a tím to všechno haslo. Nebo možná ne..pozor, pozor...naposled jsem měla blog asi tři roky zpátky. Tehdy jsem byla vášnivý fanoušek seriálu Glee (neboli Gleek) a měla jsem pod pseudonymem Britney (sama už ani nevím proč) blog právě o Glee a ten mi vydržel něco přes rok. Většína "článků" bylo prostě to, že jsem na internetu našla nějakou fotku, připsala k tomu rádoby humorný popisek a článek byl na světě. Ale pamatuji si, že mě to moc bavilo a blog byl celkem i čtený. Tak doufám, že mě ani tento blog neomrzí a bude tak čtený, jako ten před tím :)
Asi vás všechny teď trápí otázka, co tady vlastně najdete. Budu se snažit dávat sem knižní a filmové recenze, střípky z mého života, či nějaké to zamyšlení. Prostě něco, co budu mít na srdci. Doufám v oboustrannou spokojenost :)
Rovnou na sebe prásknu, že jsem naprostý grafický antitalent a udělat pro mě nějaký desing je pro mě nadlidský úkol. Proto budu velice ráda, když se najde nějaká hodná dušička, která by mi ho dokázala udělat, pokud možno i nastavila. Né, já vůbec nejsem náročná. :D Takže první úkol stanovený. Přiznejme si - s líbivým vzhledem se bude včem lépe číst.
Děkuji všem za pozornost, vaše Tínuša.
↓ ještě nějaký náhodný obrázek, co mám v počítači, ať článek vypadá líp :D