Internet už nikdy nebude jako dřív aneb Leo má Oscara

29. february 2016 at 20:18 | Tínuša |  Filmový koutek
image
Musím vzít zpátky svá slova, co jsem pronesla, když jsem šla domů z kina po Dánské dívce. ,,Jestli Leo letos vyhraje Oscara, tak ho nenávidím." Uznávám, možná moc silná slova. Sice jsem to víc jak Leovi přála miláčkovi (Eddiemu..né,vubec se nechovám jak bláznivá puberťačka), ale taky zastávám názor, že Leo si Oscara zasloužil už za roli Arnieho (Co žere Gilberta Grapea - tento film taky zbožňuju :3).
Dánská dívka je můj nejoblíbenější film, Eddie Redmayne můj oblíbený herec a jsem moc ráda, že už doma na poličce jednoho plešouna má¨(Teorie všeho - taky super film, už se těším, až se vrhnu na recenze) a věřím, že není poslední a má před sebou ještě úspěšnou kariéru. Taky mám moc radost s Alicii Vikander, která je čerstvá držitelka Oscara za roli Gerty. Vážně, byla skvělá a já věřila, že když ne Eddie, tak ona určitě. Aspoň jednoho Oscara Dánská dívka má. Lepší než nic. Jen mě mrzí, že neměla ani nominaci za hudbu, ta je taky luxusní.
Revenant jsem neviděla, ani to neplánuju. Tenhle druh filmů není pro křehkou dívenku, jako jsem já. ( :D) Hodně čtu názory, že je to jeho slabší filmová rolu, že je to jeho nejhorší film..atd...Jak už jsem řekla, já ho neviděla takže nevím. Každopádně, už před vyhlášením se o Leovi hodně mluvilo, takže jsem už ani v Eddieho ani nedoufala. Ale zklamaná nejsem a věřím, že Eddie taky ne.
Otázkou zůstává - Z KOHO SI TEĎ BUDEME DĚLAT ŠPÁSY ?! :D. Už od rána čtu dva typy příspěvků - 1. Leo má prvního Oscara. Gratuluju ! 2. Leonardo vyhrál Oscara , teď musím smazat všechny vtipy o něm. #StayHovado
V závěru článku Leovi moc gratuluju a skládám mu veliký respekt za všechny filmové role ! Uvidíme, jak to dopadne příští rok :) Takže - LEO, GRATULACE !
Mír a lásku, vaše Tínuša :)
PS: O víkendu čekejte první recenzi :)
Tady se podělím o fotku miláška s Oscarem z loňského roku :3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sasha Sasha | Web | 29. february 2016 at 20:23 | React

ráno som vstala a pozerám smska od kamarátky že: dnes internet exploduje :D a ja si hovorim ach sakra leo to dal! koniec žartov! :D samozrejem mu gratulujem ale tie vtipy typu: ja že nie som super herec? ved mám rovnako oscarov ako leo! sú zrazu...no, už nie sú vtipné :D a to ej dosť smutné :D Eddiemu som to tiež priala :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement