#PrayForEddie aneb Oscars 2016

28. february 2016 at 16:24 | Tínuša |  Filmový koutek
Už dnes večer. Pokud žijete pod kamenem (né, že bych se nějak povyšovala, já žiju ještě o patro níž) a nevíte o co jde, připomenu - dnes večer se koná vyhlášení filmových cen Oscar a celý internet je na nohou. A zítra to bude ještě horší, ať už to dopadne jak chce. Buď Leo Oscara vyhraje a všude budou statusy či obrázky a u nich něco vy smyslu "Konečně se dočkal" , "Teď už je možné všechno" nebo "Oscar má konečně Lea". No a nebo ho nevyhraje a bude se všude opakovat taková ta klasika, no znáte to.
Asi si říkáte, že mám špatnej nadpis. Nemá tam být spíš #PrayForLeo ? Nemá. Leonarda mám opravdu ráda a zastávám názor, že třeba role retardovaného Arnieho Grapea by si určitě toho zlatýho plešouna zasloužila, ale já prosti fandím loňskému vítězi a to je Eddie Redmayne. Během minulého roku se Eddie vyšplhal na seznam mých oblíbených herců a nyní můžu s klidem říct, že předehnal i Colina Firtha či Hugha Granta a je to můj absolutně nejoblíbenější herec. Ať už oscarový Stephen Hawking (Teorie všeho), Maurius (Bídníci) nebo snaadoscarová Lili/Einar v Dánské dívce, ze které jsem doteď unešená, tak mu všechny role sedly a podal vynikající výkon. No...Leo je výborný herec a REVENANT jsem neviděla, ale pevně doufám v Eddieho.
Zvláště, když s červenou rťenkou vypadal líp jak já..ehm :D. A teď si řekněme upřímně - kdyby Leo letos Oscara doopravdy dostal, z koho by jsme si dělali špásy, že ? #StayHovado
Podtrženo, sečteno - Dánská dívka je moje srdeční záležitost a Eddie taktéž. Takže držím palce a věřím, že Eddie loňské vítězství obhájí. Necháme se překvapit, jak to dopadne - však to zítra bude všude.
Mír a lásku - Tína <3
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement