Vážení a drazí...

20. february 2016 at 18:41 | Tínuša
Zdravím všechny čtenáře, či náhodné návštěvníky. Jelikož jsem blog právě založila, tak spíše platí to druhé. Mé jméno je Tína. je mi krasných patnáct let a jednou, za krásného únorového dne jsem se rozhodla založit si blog. Wau. To opravdu nikdo nečekal. :D
Toto není můj první blog. Když jsem byla mladší, zakládala jsem hodně blogů. Většinou jsem tam tak hodila tři články a tím to všechno haslo. Nebo možná ne..pozor, pozor...naposled jsem měla blog asi tři roky zpátky. Tehdy jsem byla vášnivý fanoušek seriálu Glee (neboli Gleek) a měla jsem pod pseudonymem Britney (sama už ani nevím proč) blog právě o Glee a ten mi vydržel něco přes rok. Většína "článků" bylo prostě to, že jsem na internetu našla nějakou fotku, připsala k tomu rádoby humorný popisek a článek byl na světě. Ale pamatuji si, že mě to moc bavilo a blog byl celkem i čtený. Tak doufám, že mě ani tento blog neomrzí a bude tak čtený, jako ten před tím :)
Asi vás všechny teď trápí otázka, co tady vlastně najdete. Budu se snažit dávat sem knižní a filmové recenze, střípky z mého života, či nějaké to zamyšlení. Prostě něco, co budu mít na srdci. Doufám v oboustrannou spokojenost :)
Rovnou na sebe prásknu, že jsem naprostý grafický antitalent a udělat pro mě nějaký desing je pro mě nadlidský úkol. Proto budu velice ráda, když se najde nějaká hodná dušička, která by mi ho dokázala udělat, pokud možno i nastavila. Né, já vůbec nejsem náročná. :D Takže první úkol stanovený. Přiznejme si - s líbivým vzhledem se bude včem lépe číst.
Děkuji všem za pozornost, vaše Tínuša.
↓ ještě nějaký náhodný obrázek, co mám v počítači, ať článek vypadá líp :D

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 messythoughts messythoughts | Web | 20. february 2016 at 19:11 | React

Ten obrázek :DDDDDD Je úžasný 😅 jinak přeju hodně štěstí s blogem 😘

2 adís. adís. | Email | Web | 20. february 2016 at 19:23 | React

wow. Tak tady se mi to zamlouvá. Sice znám hodně blogů, zaměřující se na recenze, ale bylo jich tolik, že se mi je nechce ani číst ani stíhat komentovat.
Každopádně. Oh my god. Knihy. x33
Tak ode dneška se mě nezbavíš. :P :D

Doporučuji grafické blogy kamarádů, kde jsem v jednom zastrčená i já... xD

wattpad-graphics.blog.cz
insanebookholics.blog.cz - sice říkají, že jsou na grafičení nemožné, ale mají je jednodušší a svým stylem kouzelné. ^^

Jinak ti přejí štěstí!!! />°<\ x3

3 Tínuša Tínuša | 20. february 2016 at 19:40 | React

[1]: Díky, díky :)

[2]: Juj, tak to jsem ráda :D Na odkazy mrknu, děkuju :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement