Fifth day - Dopis svému o rok mladšímu já

19. march 2016 at 19:28 | Tínuša |  Tagy/Challenges
Tak na tohle se těším už dlouho. ^^Mé čtrnáctileté já !
Garantuju Ti, že budeš mít po přečtení těchto řádků radost. Dneska jsi se vrátila z Anglie a jsi plná zážitků a taky pěkně nachcípaná, takže bohužel neuvidíš Maryšu. Teď asi spíš, moc jsi nespala.

Asi tě nejvíc zajímá, jestli se dostaneš na gympl. Řeknu ti to upřímně - nedostaneš. Ale ti vůbec nevadí, ba naopak. Já jsem hrozně ráda, že tam nejsem. Na nové škole se màm fakt skvěle. Mám super spolužačky. A chceš říct tajemství ? Mám i přítele.

Takže no stres. Ale ty přijímačky posereš pěkně děvenko, jen co je pravda. Ale Míša, ta zazáří a zaujme přední příčku. Nemusíš se však bát, kamarádky jste i přes odloučení. Dokonce je naše přátelství snad ještě silnější. Těch zážitků, co ještě prožijete. Třeba na Tvoje narozeniny. Dokonce spolu budete i na táboře.

Ano, na táboře. S Míšou. Něco úplně nového. Ano, chápeš správně. Skončila jsi tam, kde se k tobě už nechovali hezky. A slečně, co ti tolik ublížila to vytmavíš. Ale čekej, že se ještě předvede. Tobě to vadit nebude. Máš Míšu. A taky Leničku. Neboj, v kontaktu zůstanete. A dokonce za rok, touhle dobou tady bude i miminko, však to už tušíš teď. :)

Takže, i když to teď nevypadá, bude líp. Těch pár posledních měsíců na základce přežij. Vím, že se spolužáky máš ošklivé vztahy, nicméně máš Míšu a Leničku, takže si ostatních ani nevšímej. Po základce se vše v dobré obràtí. A doma je vše v pořàdku. Neměj starosti. :)

Zatím papa, Tvé patnáctileté já.Mír a lásku. <3
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement