Máme sesterský blog :3

6. march 2016 at 15:49 | Tínuša |  Co mám na srdíčku
Nazdárek sandálek ! V první řadě mám doopravdy velkou radost z návštěvnosti, včera tyto stránky navštívilo 11 lidí. Oujéé.
Článek, co právě čtete bude malinko reklama, takže doufám, že to přenesete přes srdíčko. Už jste možná zaregistrovali, že vlevo je kromě úžasných gifů, které budu časem doplňovat (<3) i jakýsi odkaz. Už v článku s názvem Jak mám hernejz nazvat tento článek ? jsem se zmiňovala otom, že má nejlepší kamarádka má v plánu založit si blog.
Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. Tudíž jsme i my chtěly původně spolu vlastnit jeden blog. Ale je tady jeden háček. Jsme nejlepší kamárádky, ale i přes hodně společného jsme velice rozdílné, až je to zvláštní. Naše články by si asi hodně protiřečily a celkově by to bylo asi divné, páč nás obě zajímá něco jiného, líbí se jiné věci a máme odlišný pohled na svět. To jde myslím poznat už jenom z grafiky.
Každopádně Foxi se už několik let věnuje zlepšování pisatelské dovednosti a má velice zajímavý styl psaní. Ještě vám na ní prásknu že poslouchá Rammsteiny, hraje Assasin's Creed a má v plánu psát yaoi i yuri :3 Na to se sama dost těším. Mám radost, že si blog založila a snad u toho dlouho vydrží. Sama jsem dost zvědavá, jak se bude její tvorba vyvíjet, dle mého názoru má slibnou budocnost. Už jenom za včerejšek má větší návštěvnost jak já, mrcha jedna -.- :D
Omlouvám se všem, co tento článek berou jako reklamu, pouze jsem chtěla podpořit kamarádku, která si to zaslouží. Posuďte sami - http://redfoxi.blog.cz/
sexy live rammstein till lindemann
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Foxi Foxi | 6. march 2016 at 16:10 | React

Takže, sestřičko, tak mistrně napsaný článek jsem od tebe asi ještě nečetla (není to tím, že je o mně, fakt ne! :D ) Myslím si, že pokud se udržíš u svého stylu psaní a nenecháš se ovlivnit vnějšími vlivy, tvůj blog bude jednou lepší, než můj :)
A nad gifem slintám už pět minut, ty víš, jak na mě <3 :D

2 Tínuša Tínuša | Web | 6. march 2016 at 16:13 | React

[1]: Já jsem si říkala, kde se flákáš s komentářem :D
Děkuju moc, já se rdím <3 stejně jsi mě víceméně naučila psát ty, co se týče nejméně slovní zásoby, máš velké zasluhy :)
Děkuju, děkuju :D

3 Foxi Foxi | 6. march 2016 at 16:25 | React

To je gifech nejhorší, koukáš na ně pět minut a oni se stejně neměnění :( Furt čekám, až se ukáže to jeho sexy svalnatý tělo a ono to vždycky skončí :( :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement