August 2017

Mám fotku s Džégrem aneb Tinka a továrna na čokoládu.

28. august 2017 at 19:48 | Pochybná existence
To už je zas tolik hodin?
Takže čus bus autobus jehňátka moje. Mám na srdíčku více věcí, ale napřd vám chci poděkovat, že mým internetovým žvástům pomáháte ožít. Buď je blogová statistika rozbitá, abych si nepřipadala smutná, že mé výkřiky nikoho nezajímají nebo tu včera doopravdy bylo 12 lidí, což jsem vůbec nečekala. Myslela jsem si, že jediný návštěvník bude moje kamarádka, kterou nutím násilím si mé literární výplody číst.
Takže - danke schön. <3
A teď se volně přesuňme k mému dobrodružství vystřihnuté jako z filmu od Tima Burtona.
Více v CČ.
movies charlie and the chocolate factory jonny deep a fantastica fabrica de chocolate GIF

20 years of Harry Potter

27. august 2017 at 19:45 | Pochybná existence |  Knižní koutek
Yeay, jak svůj legendární comeback oslavit jinak než fenoménem Harryho Pottera?
Více v CČ.
harry potter magic wand wands wands up GIF

Who is back?

27. august 2017 at 16:34 | Tínuša |  Co mám na srdíčku
Související obrázek
Ehm...zdravím všechny návštěvníky mého blogu. Tedy...pochybuji, že blog, co běžel dva měsíce a ještě asi tak dva roky zpátky má nějaké návštěvníky. Co naplat, budu muset začít od znova.
Až zveřejním tento článek, pujdu smazat všechny články na tomto blogu. Sice si myslím, že njesou vůbec špatné, ale prostě chci začít od znova. Chci mít nějaké "hnízdo" kde bych mohla zveřejňovat svoje myšlenky, recenze, zážitky. Dá se říct něco na bázi YouTube kanálu, ale vážně nemám koule na to být youtuberka a už vubec ne na české půdě.
Docela se těším, až si přečtu své myšlenkové výplody z prváku (tedy z doby, kdy jsem začínala blogovat). Spousta věcí se za tu dobu změnilo. Jak už jsem se zmiňovala v posledním článku - viděla jsem naživo sira Paula McCartneyho, navštívila Londýn, přečetla všechny díly Harryho Pottera, mrkla na všechny série Game of thrones, chovala si selátko, začala sledovat pouze zahraniční YouTube a v neposlední řadě zažila zlomené srdce (kolikrát) a pár srdcí zlomila (taky kolikrát...bohužel).
Tak dost řečí a jdeme na to - začít znova. :)
Zatím pa, vaše Tína.

edit: Ok, tak jsem se s tím mazáním článku trochu unáhlila. Pročetla jsem si je a některý jsou napsaný fakt dobře a byla by škoda, aby zmizely z povrchu internetového. Navíc ty myšlenky jsem měla dobrý, jen by to chtělo trochu upgradeovat. A taky mi chybí te člověk, kterým jsem v prváku byla. Ne, že bych se teď nějak extrémně změnila, ale...prostě se mi mé staré myšlenky a čláky líbí. No nic, těším se na nový začítek.
Taky jsem si všimla, že jsem se loučila slovy Mír a lásku, takže - Míra a lásku. <3