Who is back?

27. august 2017 at 16:34 | Tínuša |  Co mám na srdíčku
Související obrázek
Ehm...zdravím všechny návštěvníky mého blogu. Tedy...pochybuji, že blog, co běžel dva měsíce a ještě asi tak dva roky zpátky má nějaké návštěvníky. Co naplat, budu muset začít od znova.
Až zveřejním tento článek, pujdu smazat všechny články na tomto blogu. Sice si myslím, že njesou vůbec špatné, ale prostě chci začít od znova. Chci mít nějaké "hnízdo" kde bych mohla zveřejňovat svoje myšlenky, recenze, zážitky. Dá se říct něco na bázi YouTube kanálu, ale vážně nemám koule na to být youtuberka a už vubec ne na české půdě.
Docela se těším, až si přečtu své myšlenkové výplody z prváku (tedy z doby, kdy jsem začínala blogovat). Spousta věcí se za tu dobu změnilo. Jak už jsem se zmiňovala v posledním článku - viděla jsem naživo sira Paula McCartneyho, navštívila Londýn, přečetla všechny díly Harryho Pottera, mrkla na všechny série Game of thrones, chovala si selátko, začala sledovat pouze zahraniční YouTube a v neposlední řadě zažila zlomené srdce (kolikrát) a pár srdcí zlomila (taky kolikrát...bohužel).
Tak dost řečí a jdeme na to - začít znova. :)
Zatím pa, vaše Tína.

edit: Ok, tak jsem se s tím mazáním článku trochu unáhlila. Pročetla jsem si je a některý jsou napsaný fakt dobře a byla by škoda, aby zmizely z povrchu internetového. Navíc ty myšlenky jsem měla dobrý, jen by to chtělo trochu upgradeovat. A taky mi chybí te člověk, kterým jsem v prváku byla. Ne, že bych se teď nějak extrémně změnila, ale...prostě se mi mé staré myšlenky a čláky líbí. No nic, těším se na nový začítek.
Taky jsem si všimla, že jsem se loučila slovy Mír a lásku, takže - Míra a lásku. <3
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement